Technologija

Korostenės MDF gamyklos technologija

Korostenės MDF gamykloje įrengtos Vokietijos kompanijos „Siempelkamp“ technologinės linijos, įmonės „Wemhoner“ laminavimo linija ir įmonės „Homag“ laminuotų grindų gamybos linija. Papildomą komplektavimą taip pat įgyvendina kompanija „Siempelkamp“, naudodama „Меtsо“, „Buttner“ ir kitų gigantų įrangą.

Technologija

Įmonės „Siempelkamp“ presai ir įrenginiai naudojami medienos apdirbimo pramonėje visame pasaulyje. Šiuolaikinių gamybos ir technologinių įrenginių automatizavimo sistemų diegimas užtikrina aukštą „Siempelkamp“ įrangos parengtį ir patikimumą. Greta įrangos kokybės kompanija „Siempelkamp“ didžiulę reikšmę teikia nuolatinėms inovacijoms. Kompanijos „Siempelkamp“ tyrimų ir plėtros skyrius reguliariai tobulina naujus įrenginius bei technologinius metodus, kurie bus naudojami Korostenės MDF gamykloje ir padės padidinti gaminamos produkcijos konkurencingumą.

Daugiau nei prieš 20 metų sukurtas ContiRoll® presas – tai nepertraukiamo veikimo presas, naudojamas formavimo ir presavimo linijoje. Jis atitinka visus pasaulinius standartus nepertraukiamo veikimo medienos apdirbimo presų naudojimo srityje. Nuo tada, kai gamyboje buvo įdiegtas ContiRoll® presas, kompanija „Siempelkamp“ jau patiekė daugiau kaip 200 tokių presų visame pasaulyje. Išskirtinis šio preso požymis yra bepakopio reguliavimo įėjimo sekcija – joks kitas presas rinkoje neturi šios techninės charakteristikos.

Presas ContiRoll® skirtas apdirbti plokščią medieną. Jo technologija atitinka šiuos reikalavimus:
– Efektyvumas – iki 200 mm/s su maksimalia parengtimi ir galios rezervu
– Tikslumas – leistinasis storio nuokrypis 0,1 mm
– Patikimumas – speciali plieninės juostos apsauga formavimo linijoje.

Mokslo ir technikos pažanga nuolat kinta, todėl šiandien mes akylai stebime kokybę ir nedelsdami taikome visas reikiamas priemones, kad mūsų produktai rinkoje visuomet būtų geidžiamiausi.
Pavyzdžiui, įmonės GreCon įrenginys STENOGRAPH suteikia galimybę stebėti tankio profilį (visą vidinę plokštės struktūrą) tiesioginiu režimu ir laiku atlikti reikiamą korekciją, užkertant nekokybiškam produktui kelią pas vartotoją.

Mūsų produkcija atitinka griežčiausius Europos ir Vokietijos standartus. Daugiau informacijos rasite mūsų techninėse sąlygose.

Aibė technologinių paslapčių padeda mūsų produktams išlaikyti konkurencingumą kokybės, ekologiškumo ir kainos srityje.

Back to top